skip to Main Content
+420 725 691 591 fiestar5evo@seznam.cz

Pořádné překvapení pro své fanoušky připravil Ondřej Bisaha. Vítěz prvního ročníku Rallysprint série se v sobotu 5. prosince při Mikuláš Zaremba Rally představí s vozem Škoda Fabia WRC. A zve všechny příznivce rally na velký test čtyř různých závodních aut, který se uskuteční den před závodem. Chcete, aby vás Ondra svezl? Máte šanci svezení vyhrát, více se dočtete na konci zprávy.

Fabia-wrc-01

Ondřej Bisaha bude na Mikuláš Zaremba Rally startovat počtvrté a zase s jiným vozem. Vypůjčí si Škodu Fabii WRC z dílen meclovského týmu Profiko, která bude pro tento start oblečena do zlatého „bisahovského“ kabátku. Slušovická rally je spíše show a rozloučení se sezónou, a tedy ideální pro seznámení se s úplně jinou technikou, než s jakou měl třiatřicetiletý jezdec dosud čest. „Ač v závodech, a vlastně i na testech, chci jezdit co nejrychleji, tentokrát žádné ambice nemám, chci se prostě svézt a co nejvíc si to užít,“ těší se Ondřej Bisaha na premiéru s vozem specifikace WRC, a dodává: „Moc děkuji mým partnerům, že mi tento start umožní, stejně jako Karlu Trněnému za půjčení a přípravu auta.“ Na sedačku spolujezdce usedne obvyklý parťák Petr Píža.

V předchozích letech se Bisaha na Mikuláši ukázal s Hondou Civic a Citroëny C2 R2 a DS3 R3T. Vždy se jednalo o vozy, se kterými v následných sezónách úspěšně závodil. Současný Citroën DS3 R3T je na prodej a v rámci testu se s ním v pátek 4. prosince sveze Tomasz Porebski. Škodu Fabii WRC na témže testu poprvé osedlá Ondřej Bisaha, s Citroënem C2 R2 se ukáže Zbyněk Baller a za volant Hondy Civic VTi se posadí Martin Tomečka.

Fabia-wrc-02

Redakce Motorsport revue ve spolupráci s CERS performance s.r.o. vyhlašuje soutěž o svezení – olajkujte tuto zprávu na facebookových stránkách redakce Motorsport revue, CERS performance s.r.o. nebo Ondřeje Bisahy, a ve čtvrtek 3. prosince to můžete být právě vy, koho ze všech lajků vylosujeme a v pátek posadíme na opravdu horké sedadlo vedle úřadujícího vítěze Rallysprint série.

Test se bude konat na Zlínsku, detailní informace o místě a času doplníme, jakmile to bude možné. Vylosovaného výherce budeme kontaktovat a seznámíme ho se všemi podrobnostmi.

Back To Top